Dark Light

Multi Klima Dış Ünite Kampanyaları

Multi Klima Dış Ünite Kampanyalarını Kaçırmayın!

Tüm Multi Klima Dış Ünite Kampanyaları, modelleri ve fiyatlarını incelemek, farklı özellikleri olan Multi Klima Dış Ünite çeşitleri uygun fiyat seçenekleri ile Enuygunklima.com’da

Multi Klima Dış Ünite Nedir?

Multi split klimalar çoklu split anlamına gelmektedir. Mono split klima ve multi split klima olarak ayrılan klimaların mono olanları tek dış üniteyle birlikte tek iç üniteye sahip klimalardır. Multi split klimalar ise tek bir dış üniteye bağlı, birden fazla split sistemdir.

Split klima, ortamın hem ısıtılması hem de serinletilmesi için kullanılan klimalara verilen genel bir addır. Klimalardaki iç ve dış üniteler birbiriden bağımsız olarak çalışır. Splitin İngilizce kelime anlamı da “ayrık”, “ayrılmak”, “bölünmüş” şeklindedir.

Multi Klima Dış Ünite Nerede Kullanılır?

 • Mutli Split klimalar kaliteli ısıtma ve soğutma değerleri istenen:
 • Konutlarda,
 • İş yerlerinde,
 • Mağazalarda,
 • Alışveriş merkezlerinde,
 • Düğün salonlarında,
 • Kapalı konser alanlarında,
 • Kongre merkezlerinde,
 • Toplantı salonlarında,
 • Okul ve dershanelerde,
 • Restoranlarda,
 • Kapalı spor salonlarında kullanılmaktadır.

Multi split klima modelleri, her mekanda kullanım esnekliğine sahip olduğu için rahatlıkla satın alınabilir ve kullanılabilir.

Multi Klima Dış Ünite Özellikleri

 • Tek dış üniteye sahip yapısı ile aynı anda çoklu klima yönetim sistemi sunar.
 • Alanın büyük ve küçüklüğüne göre modüler yaklaşım ve çözümler sunar.
 • Sistemi kat veya bölge bazında entegre etmeye olanak tanır.
 • Üstün performansı ile iç mekan ses seviyesi şartlarının karşılanmasını sağlar.

Multi Klima Dış Ünite Avantajları

Multi Split Klima Kullanmanın Yaraları
Hem ekonomik hem de geniş mekanların kurtarıcısı olan multi split klimalar sahip oldukları teknolojiyle de diğer klimalara oranla daha verimlidir. Mutli klima modelleri ve markaları her sene kendini geliştirdiği için konforlu klima kullanımı için en yeni ve mekana uygun cihazı tercih etmek doğru olacaktır.

Multi Klima Dış Ünite Fiyatları

Multi Klima Dış Ünite fiyatları, mekana göre seçilen modele, markaya, ürün özelliklerine ve sınıfına göre farklılık gösterir. Klimanın gücü ve etki alanı ile kullanım özellikleri de ücretleri etkiler. İyi bir marka klima alacaksanız bütçenizi geniş tutmanız gerekecektir.

Multi Klima Dış Ünite fiyatları değişiklik göstermektedir. Sezona özel Multi Klima Dış Ünite kampanyaları takip edilerek ekonomik fiyatlara cihaz alınabilir.

Multi Klima Dış Ünite Marka ve Modelleri

Multi Klima Dış Ünite modelleri her geçen sene yenileniyor. Klimalara farklı özellikler, daha güçlü kapasiteler ve kullanım kolaylıkları dahil ediliyor.

Multi Klima Dış Ünitelerı Nasıl İnceleyebilirsiniz?

Multi Klima Dış Ünite markaları, modellerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için ilgilendiğiniz ürünün “İncele” linkine  tıkladıktan sonra açılan sayfalarda ürünler hakkında genel bilgileri inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünün “İncele” linkine tıklayarak ürün ile ilgili,

Teknik özellikleri, Taksit ve ödeme seçeneklerini, Garanti ve iade koşullarını inceleyebilir, Hemen teklif alabilir, Ürünü tavsiye edebilir veya Siparişinizi verebilirsiniz.

Multi Klima Dış Ünite modellerimiz ile ilgili ürünleri “İncele” linkine tıklayarak incelediğinizde, incelediğiniz ürünler sayfanın alt tarafında bulunan “İncelediğiniz Ürünler” başlığı altında listelenmektedir. İncelediğiniz ürünleri bu listeden, Üzerine tıklayarak tekrar inceleyebilir, birbiri ile karşılaştırabilir veya satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Formu

İklimlendirme sektörünün öncü markası Enuygunklima.com, Türkiye’nin dört bir yanında 450’den fazla satış-servis ağı ile ihtiyacınız olan klimayı bulmanıza yardımcı olacak. Ücretsiz Keşif formu nu eksiksiz doldurarak bize iletin, ihtiyacınıza uygun klima seçeneğini bularak sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Multi Klima Dış Ünite Servis Talep Formu

Türkiye Geneline Garantili Klima Bakım Tamir Servis Hizmeti. En Yetkili Klima Servisi. Kampanyalı Fiyatlar. Uzman Ekip. Garantili Hizmet. Hizmetler: Klima Servis, Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Montajı.

Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadrosu İle Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Servis. %30’a varan indirimlerle klima tamiri, klima bakımı ve klima onarımını yaptırın, yazı aileniz ve sevdiklerinizle beraber serin geçirin, kafanız rahat olsun.

Klima Servis Talep Formunu doldurarak, uzman klima servis çalışanları hızlı bir şekilde size geri dönüş yapacaklardır.

×