Dark Light
, , , ,

MSZ-HR35VF HAREME Duvar Tipi Split Klima Serisi

Mitsubishi Electric

  • Ücretsiz Montaj
  • Üç Yıl Garanti Süresi
  • Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi
  • Anti Alerjik Enzim Filtre (Opsiyonel)

Fiyat için arayınız

Karşılaştır

YENİ MSZ-HR HAREME Duvar Tipi Split Klima Serisi

PAM KONTROL

Akım dalgası besleme voltaj dalgasına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM, akım dalgasının formunun besleme voltaj dalgasına uyacak şekilde kontrol edilmesini sağlayan bir metoddur. PAM kontrol ile güç kaynağından alınan gücün %98’i verimli şekilde kullanılır.

DC FAN MOTORU

Dış ünitenin DC motorlarındaki rotor mıknatısı olarak ferrit yerine daha yüksek manyetik akış sağlayan samaryum kullanılmıştır. Ayrıca daha yüksek verim için özel şekilli kesime sahiptir. Bu motor benzer bir AC motora göre daha fazla verim sağlamaktadır.

 

  

ECONO COOL

Salınımlı hava akımı ile daha serin bir his yaratır. Ortam sıcaklığını konfor kaybı olmadan ayarladığınız sıcaklık değerinden 2°C düşük hisseder ve %20 tasarruf sağlarsınız.(Sadece soğutma modunda çalışır.)

PARLAK BEYAZ

Her türlü iç dekorasyona mükemmel uyum sağlayan Parlak Beyaz rengiyle bulunduğu alana ekstra şıklık katar.

OTOMATİK KANAT

Cihazınız çalışmayı durdurduğu zaman kanat otomatik olarak kapanarak hava üfleme çıkışını kapatır. Bu şekilde cihazınızın paneli bir bütün olarak daha estetik görünür.

KENDİ KENDİNE TEŞHİS

Klimanızda herhangi bir arıza oluştuğunda klima bu arızayı teşhis eder böylece yetkili servis arıza kodunu anlayarak hızlı müdahale etme şansına sahip olur.

ARIZA KAYIT

Klimanız, oluşabilecek herhangi bir arıza yada arızaları otomatik olarak hafızasına alır ve yetkili servise çok daha hızlı müdahale imkanı sağlar.

GÜMÜŞ İYON

Yüksek performanslı hava temizleme filtresi, MSZ-HR Duvar Tipi Split Klima serisinde opsiyonel olarak sunulmaktadır. Elektrostatik,enzim ve gümüş iyon olarak sahip olduğu 3 etken kademe ile bu filtre havada bulunabilecek bakteri polen ve diğer alerjenleri etkisiz hale getirebilmektedir.

Detaylar için ürün broşürünü tıklayınız

BTU (Soğutma Kapasitesi)

12000

Enerji Sınıfı

A++

Renk

Beyaz

Tipi

Duvar Tipi, Duvar Tipi Mono Split

Marka

Mitsubishi Electric

dB(A) Ses Seviyesi

50

Gaz Tipi

R32

0 müşteri değerlendirmesi

0.0 Genel puan
0
0
0
0
0

Sadece ürünü satın alan alıcılar, ürünler hakkında puan ve yorum kullanma hakkına sahip olurlar.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.

×