Dark Light

İnverter Split Klima Kampanyaları

İnverter Split Klima Kampanyalarını Kaçırmayın!

Tüm İnverter Split Klima Kampanyaları, modelleri ve fiyatlarını incelemek, farklı özellikleri olan İnverter Split Klima çeşitleri uygun fiyat seçenekleri ile Enuygunklima.com’da

İnverter Split Klima Nedir?

İnverter kontrol sistemi, elektrik devir frekansını değiştirerek klima mekanizmasını ve dolayısı ile kapasitesini düzenler. Belirli aralıklarla çalışıp durmak yerine kompresör kontrollü çalışır ve bu sayede oda sıcaklığı sabit kalır. Elektrik enerjisi tüketimi azalır. İnverter split klimalar, diğer split kimalara göre daha fazla enerji tasarrufu sağlarlar.

İnverter Split Klima Nerede Kullanılır?

  • Konutlarda,
  • İş yerlerinde,
  • Bilgi işlem odalarında,
  • Mağazalarda,
  • Alışveriş merkezlerinde,
    Isıtılması ve soğutulması istenen tüm mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

İnverter Split Klima Özellikleri

İnverter Klimanın Faydaları

1- Enerji verimliliği vardır. Senelik çalışma giderlerinde yüzde 30 civarında tasarruf vardır.
2- Kontrolü hassastır. Oda sıcaklığında sıcaklık dalgalanmasını giderir.
3- Güçlü çalışır. İnverter klima olmayan klima aletlerine kıyas ile daha kısa bir süre içerisinde soğutma ve ısıtma aktif hale gelir.
4- Kış mevsiminde yüksek verim sağlar.

Kullanılan Klimalar Ne kadar Elektrik Harcıyor?

Klima çalıştığı zaman belli oranda soğutma enerjisi sağlaması için elektrik enerjisi harcar. Alınmış olan soğutma enerjisinin vermiş olduğu elektrik enerjisine bölünmesi ile meydana çıkan sabit sayı ne kadar çok büyürse klima aletinin enerjisinin verimli olması bir o kadar iyi olur. COP adı verilen sabit sayı 2,5′in altında olmaması gerekir. Bununla birlikte az enerji harcayan klima kullanıcısı doğal olarak az elektrik faturası ödemektedir.

İnverter Split Klima Avantajları

İnverter Klimalar ile Klasik Klimalar Arasındaki Farklar

1– Klasik klimada istenilmekte olan oda sıcaklığına gelinceye kadar kompresör aynı devirce durur ve çalışır. Bu nedenle klima oda sıcaklığı ne olursa olsın aynı enerjiyi harcar. İnverter klimalar istenilmiş olan oda sıcaklığına geldiği zaman kompresör devri azalır ve daha az enerji harcar. İnverter klima daha ekonomiktir.

2– Klasik klimada kompresör oda sıcaklığına göre durarak tekrar çalışır. İnverter klimalarda kompresör kesinlikle durmaz, kendisini en az devre alır ve kesintisiz bir şekilde çalışır.

İnverter Split Klima Fiyatları

İnverter Split Klima fiyatları, mekana göre seçilen modele, markaya, ürün özelliklerine ve sınıfına göre farklılık gösterir. Klimanın gücü ve etki alanı ile kullanım özellikleri de ücretleri etkiler. İyi bir marka klima alacaksanız bütçenizi geniş tutmanız gerekecektir.

İnverter Split Klima fiyatları değişiklik göstermektedir. Sezona özel İnverter Split Klima kampanyaları takip edilerek ekonomik fiyatlara cihaz alınabilir.

İnverter Split Klima Marka ve Modelleri

İnverter Split Klima modelleri her geçen sene yenileniyor. Klimalara farklı özellikler, daha güçlü kapasiteler ve kullanım kolaylıkları dahil ediliyor.

İnverter Split Klimaları Nasıl İnceleyebilirsiniz?

İnverter Split Klima markaları, modellerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için ilgilendiğiniz ürünün “İncele” linkine  tıkladıktan sonra açılan sayfalarda ürünler hakkında genel bilgileri inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünün “İncele” linkine tıklayarak ürün ile ilgili,

Teknik özellikleri, Taksit ve ödeme seçeneklerini, Garanti ve iade koşullarını inceleyebilir, Hemen teklif alabilir, Ürünü tavsiye edebilir veya Siparişinizi verebilirsiniz.

İnverter Split Klima modellerimiz ile ilgili ürünleri “İncele” linkine tıklayarak incelediğinizde, incelediğiniz ürünler sayfanın alt tarafında bulunan “İncelediğiniz Ürünler” başlığı altında listelenmektedir. İncelediğiniz ürünleri bu listeden, Üzerine tıklayarak tekrar inceleyebilir, birbiri ile karşılaştırabilir veya satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Formu

İklimlendirme sektörünün öncü markası Enuygunklima.com, Türkiye’nin dört bir yanında 450’den fazla satış-servis ağı ile ihtiyacınız olan klimayı bulmanıza yardımcı olacak. Ücretsiz Keşif formu nu eksiksiz doldurarak bize iletin, ihtiyacınıza uygun klima seçeneğini bularak sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

İnverter Split Klima Servis Talep Formu

Türkiye Geneline Garantili Klima Bakım Tamir Servis Hizmeti. En Yetkili Klima Servisi. Kampanyalı Fiyatlar. Uzman Ekip. Garantili Hizmet. Hizmetler: Klima Servis, Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Montajı.

Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadrosu İle Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Servis. %30’a varan indirimlerle klima tamiri, klima bakımı ve klima onarımını yaptırın, yazı aileniz ve sevdiklerinizle beraber serin geçirin, kafanız rahat olsun.

Klima Servis Talep Formunu doldurarak, uzman klima servis çalışanları hızlı bir şekilde size geri dönüş yapacaklardır.

×