Dark Light

Kişisel Verilerin Korunması ve Gizliliği

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü ve Gizlilik Politikası

Gizlilik Prosedürü

Üyelerimizin-Müşterilerimizin ÖZLÜ KLİMA (www.enuygunklima.com) sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

ÖZLÜ KLİMA(www.enuygunklima.com) olarak belirttiğimiz kurallara harfiyen uyacağımızı teyit ediyoruz. Böylelikle, kabul ettiğiniz Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü ’ne bağlı olarak, kişisel bilgilerinizi alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen gösteriyoruz.

Kişisel bilgilerinizi toplama ve kullanma konusunda duyarlı davranıyor, bilgilerinizi sizin izin verdiğiniz sürece kullanıyoruz.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul ederek, site aracılığı ile edinilen kişisel bilgilerinizin ÖZLÜ KLİMA(www.enuygunklima.com)  şirketi ve ortakları tarafından kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

 • Ad, soyadı, kimlik, belge numarası, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, sipariş alıcı bilgileri ve sipariş notu gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.
 • Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdiğiniz bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
 • Kişisel bilgileriniz yasal düzenlemelerin ön gördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca iletişim bilgileri, tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kart uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir.
 • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan ÖZLÜ KLİMA(www.enuygunklima.com)  sorumlu değildir.
 • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları ÖZLÜ KLİMA (www.enuygunklima.com)  aittir.

Bilgilerin Kullanılması

 • Siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi,
 • Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması,
 • İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve gerektiğinde gizlilik koşullarına uymak kaydı ile bunları işin uzmanları ile paylaşmak,
 • Pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak,
 • Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmakve sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi size özgü hale getirmek,
 • Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması,
 • Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmek,
 • Hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğü diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindeki e-postaları periyodik olarak gönderebilmek,
 • Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile; kullanıcının tüm hakları gözetilerek veri ilgili üçüncü kişilere aktarılabilir.

Girmiş olduğunuz veriler, Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul etmeniz halinde işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanacaktır.

Saklanan bilgiler yasal veya sözleşmeli dosyalama süresi sona erdiğinde tarafımızca silinecektir. Ayrıca talep ettiğiniz takdirde bilgileriniz silinecektir. Ayrıca gelecekte, istediğiniz zaman kişisel bilgilerinizin kullanım ya da işleme tabi tutulmasına dair muvakkatinizi geri çekebilirsiniz. Bu tür durumlarda ya da kişisel bilgilerinize ait diğer tüm sorularınız konusunda 0530 834 07 07 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

×