Dark Light
, , , ,

MSZ-HJ60VA Comfort Inverter Duvar Tipi Split Klima Serisi

Mitsubishi Electric

  • Ücretsiz Montaj
  • Üç Yıl Garanti Süresi
  • Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi

Fiyat için arayınız

Karşılaştır

MSZ-HJ Comfort Inverter Duvar Tipi Split Klima Serisi

Sezonsal Verimlilik

Mitsubishi Electric’in yeni enerji verimliliği kriterlerine uygun olarak geliştirdiği COMFORT INVERTER serisi klimalar, konfor seviyenizi Avrupa standartlarına yükseltir. Avrupa Birliği’nde 1 Ocak 20183 tarihinde ve Türkiye’de 1 Ocak 2014 tarihinde yürürlüğe giren yeni yönetmeliğe göre klimalar artık sezonsal performansları ile değerlendirilmektedir. SEER ve SCOP olarak adlandırılan sezonsal verimlilik değerlerine, yeni ölçümleme yöntemleri ile ulaşılmaktadır.
Daha önce cihazların enerji sınıfları tek bir çalışma noktası için belirlenirken, şimdi tüm sezonu kapsayacak şekilde birçok çalışma noktası için belirlenmektedir.

Comfort İnverter

Inverter kontrol, tüm yıl boyunca ekonomik kullanım ve maksimum konfor sağlar. Değişen ısıtma ve soğutma yüklerini karşılamak için inverter kompresörün devir hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede klima, sadece ihtiyaç duyulan yük kadar enerji tüketmiş olur. Inverter klimalar, geleneksel (on/off ya da sabit hızlı) klimalarla karşılaştırıldığında, istenen sıcaklığa daha hızlı ulaşır.

Econo Cool

Bu akıllı sıcaklık kontrol özelliği, uzaktan kumanda üzerindeki bir tuşa basılarak aktif edilebilir. Salınımlı hava akımının, sabit hava akımından daha serin bir his yaratmasından dolayı, hiçbir konfor kaybı olmadan 9620’ye varan enerji tasarrufu sağlanır.

Maksimum Konfor için Akıllı Zamanlayıcı Maksimum Sessizlik (On-Off Timer)

Comfort Inverter klimalar yüksek kapasiteyi, yüksek Uzaktan kumanda üzerinden enerji verimliliğiyle sağlayıp aynı zamanda da sessiz ayarlanabilen zamanlayıcı ile, olma ayrıcalığına sahip.Yüksek teknoloji kullanılarak yapılan tasarımda Isı değiştirici ve fan dizaynında yapılan iyileştirmeler sayesinde duyulan ses, 31dB(A)’ya düşürülmüştür.

Detaylar için ürün broşürünü tıklayınız

BTU (Soğutma Kapasitesi)

24000

Tipi

Duvar Tipi Mono Split

Renk

Beyaz

Marka

Mitsubishi Electric

Enerji Sınıfı

A+

0 müşteri değerlendirmesi

0.0 Genel puan
0
0
0
0
0

Sadece ürünü satın alan alıcılar, ürünler hakkında puan ve yorum kullanma hakkına sahip olurlar.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.

×