Dark Light
, , , ,

MSZ-GF60VE Deluxe Power Inverter Duvar Tipi İç Ünite

Mitsubishi Electric

  • Ücretsiz Montaj
  • Üç Yıl Garanti Süresi
  • Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi
  • Anti Alerjik Enzim Filtre (Opsiyonel)

Fiyat için arayınız

Karşılaştır

Yeni MSZ-GF Deluxe Power Inverter Duvar Tipi İç Ünite

Mitsubishi Electric’in yeni enerji verimliliği kriterlerine uygun olarak geliştirdiği DELUXE POWER INVERTER serisi klimalar, konfor seviyenizi Avrupa standartlarına yükseltir.
Avrupa Birliği’nde 1 Ocak 2013 tarihinde ve Türkiye’de 1 Ocak 2014 tarihinde yürürlüğe giren yeni yönetmeliğe göre klimalar artık sezonsal performansları ile değerlendirilmektedir.
SEER ve SCOP olarak adlandırılan sezonsal verimlilik değerlerine, yeni ölçümleme yöntemleri ile ulaşılmaktadır. Daha önce cihazların enerji sınıfları tek bir çalışma noktası için belirlenirken, şimdi tüm sezonu kapsayacak şekilde birçok çalışma noktası için belirlenmektedir.

Detaylar için ürün broşürünü tıklayınız

Mitsubishi Electric Delux Power Inverter MSZ-GE Serisi.

Zarif ve şık tasarımlı yeni MSZ-GE Serisi, ileri seviyede enerji tasarrufu sağlayan teknolojilerle donatılmıştır.

Yüksek Enerji Verimi (A Sınıfı Enerji)

Bu seride bütün modeller A enerji sınıfı düzeyindedir.inverter teknolojisi ve yüksek verimli ısı  değiştirgecinin (kondenserin)birleşimi ile kayda değer enerji verimi sağlanmaktadır. 4.59* EER (Enerji verimlilik oranı) ile A sınıfı standart bir inverter klimaya göre %30 daha fazla tasarruf sağlar ve %43 daha verimlidir. Isıtma performansı ile de dikkat çeken seri 3 kw’lık bir elektrikli ısıtıcıya göre %77’ye varan tasarruf sağlar.

Sessiz çalışma, sadece 19 dB

Bu seride fan hızı ayarlarına “Sesiz Mod” eklenmişltir. “Sessiz Mod”sayesinde MSZ- GE35VA ve daha küçük modellerde 20dB’nin altında süper sessiz çalışma sağlanmaktadır. Bu süper sessiz çalışma yatak odaları için mükemmeldir; o kadar sessizdir ki çalışıp çalışmadığını kontrol edeceksiniz.

Kullanılan Güncel Anahtar Teknolojiler PAM (Darbeli Genlik Modülasyonu)

Akım dalgası, besleme voltaj dalgasına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile daha verimli kullanılabilir. PAM, akım dalgasının formunu besleme voltaj dalgasına uyacak şekilde kontrol edilmesini sağlayan bir metoddur. PAM kontrol ile güç kaynağından alınan gücün %98’i verimli şekilde kullanılır.

DC Fan Motoru

Dış ünite fanı yüksek verimli bir DC motor tarafından tahrik edilir. Bu motor benzer bir AC motora göre %60 daha fazla verim sağlamaktadır.

Manyetik Dirençli DC Rotary Kompresör

Manyetik dirençli DC motorun rotorunda güçlü manyetik neodim mıknatıslar mevcuttur. Neodim mıknatısların oluşturduğu manyetik tork ve manyetik direnç torku ile yüksek verimli çalışma elde edilmektedir.

Nadir Toprak Mıknatısı Rotoru (Kompresör)

Mitsubishi Electric kompresör motorları nadir toprak mıknatısı kullanılan rotorla donatılmıştır. Bu benzersiz mıknatıs daha yüksek verimlilik oluşturan yüksek yoğunluk ve artırılmış manyetik bir güç sağlar.

BTU (Soğutma Kapasitesi)

24000

Enerji Sınıfı

A++

Tipi

Duvar Tipi Multi Split

Renk

Beyaz

Marka

Mitsubishi Electric

0 müşteri değerlendirmesi

0.0 Genel puan
0
0
0
0
0

Sadece ürünü satın alan alıcılar, ürünler hakkında puan ve yorum kullanma hakkına sahip olurlar.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.

×