Dark Light
, , ,

Toshiba RAS-3M26S3AV-TR Multi İnverter Dış Ünite

Toshiba
Availability:

Stokta yok


Marka: Toshiba
Durum: Sıfır

Fiyat için arayınız

Karşılaştır

Toshiba Multi Sistem Nedir?

Birden fazla odada iklimlendirmeye ihtiyaç duyduğunuzda ayrı ayrı dış ünite kullanımına son veren, tek bir dış üniteye birden çok Toshiba multi inverter iç ünite bağlayabileceğiniz, mükemmel bir çözümdür.

Neden Toshiba Multi Sistem?

Konforunuzu Düşünür

Tek bir dış üniteye 5 adete kadar iç ünite bağlayabilirsiniz. Böylece evinizin dilediğiniz yerini iklimlendirirken binanızın dışına konumlandırılacak tek dış ünite ile yerden tasarruf sağlarsınız.

Cebinizi Düşünür

Sezonsal verimlilik şartlarına uygun A++ enerji verimliliğine sahip dış üniteler sadece yerden değil enerjiden de tasarruf etmenizi sağlar.

Çevreyi Düşünür

Birden fazla dış ünite yerine tek dış ünite kullanımı ve güvenilir teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlayarak doğal kaynakları verimli şekilde kullanır.

Toshiba Multi-Sistem Büyük Avantajlar Esneklik esneklik, teknoloji ve ekonomi bir arada!

Küçük Ünite – Büyük Avantajlar

Toshiba Multi-Sistem?in dı? üniteleri hafif ve kompakttır. Sadece bir dı? ünite sayesinde ses, 1:1 sistemlerden belirgin ölçüde daha azdır, duvarınızda daha az yer kaplar, temiz ve sessiz bir ortam sağlar.

Toshiba Multi-Sistem Esnekliğinin Avantajları

Tek bir dı? ünite kompresörü be? adede kadar iç üniteyi besleyerek, istisnai bir esneklik, ekonomi ve güvenilirlik sağlar.

Esneklik ve Teknolojinin Getirdiği Şıklık

Toshiba Multi Sistem Birden fazla odada iklimlendirmenin gerektiği durumlarda, Toshiba?nın multi inverter ürünleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir çözümdür. Bir dış ünite sizin seçeceğiniz 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi (duvar, tavan ve konsol tiplerini aynı dış ünite ile entegre edebilirsiniz) çalıştırabilecek kapasiteye sahiptir.

Dış Ünite Avantajı

Toshiba Multi-Sistem?in dış üniteleri hafif ve kompakttır. Sadece bir dış ünite sayesinde ses, 1:1 sistemlerden belirgin ölçüde daha azdır, duvarınızda daha az yer kaplar, temiz ve sessiz bir ortam sağlar.

Akıllı Güç Yönetim Sistemleri (IPDU)

Ayrıca, verimli inverter sistemler, yüksek kalitedeki bileşenlere sahiptir: Elektronik kontrol ekipmanları, akıllı güç yönetim sistemleri (IPDU), DC rotary kompresörler sayesinde kullanıcıya mükemmel konfor ve kontrol kolaylığı sağlanır.

Beş Odaya Kadar Farklı İklimlendirme

Toshiba multi sistem, arzu ettiğiniz konfor düzeyini oluşturabilmeniz amacıyla size geniş çaplı seçenekler sunmaktadır. Beş odaya kadar iç ünitelerin esnek ve verimli seçeneklerinden birini seçiniz.

Teknik Özellikler

Marka

Toshiba

Özellikler

İnverter Kompresör

Üretim Yeri

Tayland

Boru Kesitleri mm/ınch    :    6,35 x 3 /9,52 x 3
COP (Isıtma verimliliği)    :    4,25
Çalışma aralığı (Isıtma) min-max    :    -15/+24
Çalışma aralığı (Soğutma)min-max    :    +5/+43
Dış Ünite Ağırlık(kg)    :    47
Dış Ünite Boyutlar (GxYxD)    :    695x780x270
EER (Soğutma verimliliği)    :    3,88
Güç Girişi (Isıtma)    :    1,60
Güç Girişi (Soğutma)    :    1,34
Isıtma (Kw/h &Btu/h)    :    6.8(2.2-7.7) & 23.200(7.506-26.272)
Kot Farkı/ mt    :    10
Max Borulama Uzunluğu (mt)    :    20/50
Ses (Dış Ünite) db    :    47
Soğutma (Kw/h &Btu/h)    :    5.2(2.2-6.5) & 17.742(7.506-22.178)

×