Dark Light
, , , ,

MSZ-GF Deluxe Power Inverter Duvar Tipi Split Klima Serisi

Mitsubishi Electric

  • Ücretsiz Montaj
  • Üç Yıl Garanti Süresi
  • Yeniden Kullanılabilir Boru Teknolojisi

Fiyat için arayınız

Karşılaştır

SEZONSAL VERİMLİLİK

Mitsubishi Electric’in yeni enerji verimliliği kriterlerine uygun olarak geliştirdiği DELUXE POWER INVERTER serisi klimalar, konfor seviyenizi Avrupa standartlarına yükseltir.
Avrupa Birliği’nde 1 Ocak 2013 tarihinde ve Türkiye’de 1 Ocak 2014 tarihinde yürürlüğe giren yeni yönetmeliğe göre klimalar artık sezonsal performansları ile değerlendirilmektedir.
SEER ve SCOP olarak adlandırılan sezonsal verimlilik değerlerine, yeni ölçümleme yöntemleri ile ulaşılmaktadır. Daha önce cihazların enerji sınıfları tek bir çalışma noktası için belirlenirken, şimdi tüm sezonu kapsayacak şekilde birçok çalışma noktası için belirlenmektedir.

INVERTER KONTROL

Tüm yıl boyunca ekonomik kullanım ve maksimum konfor sağlar. Değişen ısıtma ve soğutma yüklerini karşılamak için inverter kompresörün devir hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede klima, sadece ihtiyaç duyulan yük kadar enerji tüketmiş olur. İnverter klimalar, geleneksel (on/off ya da sabit hızlı) klimalarla karşılaştırıldığında, istenen sıcaklığa daha hızlı ulaşır. Bu sıcaklığı, ani dalgalanmalara mahal vermeden korur. Aşırı ısıtma ve aşırı soğutmanın önüne geçildiği için, enerji tasarrufu sağlanır.

DARBE GENLİK MODÜLASYONU

Akım dalgası, besleme voltaj dalgasına benzedikçe elektrik daha az kayıp ile verimli kullanılır. PAM, akım dalgasının formunu besleme voltaj dalgasına uyacak şekilde kontrol edilmesini sağlayan bir metottur. PAM kontrol ile güç kaynağından alınan gücün 4698’i verimli şekilde kullanılır.

NADİR TOPRAK MIKNATIS ROTORU

Mitsubishi Electric kompresör motorları nadir toprak mıknatısı kullanılan rotorla donatılmıştır. Yüksek yoğunluk ve manyetik güç artışı sağlayan bu benzersiz mıknatıs, enerji tüketimini azaltarak yüksek verim değerlerine ulaşılmasına katkıda bulunur.

GENİŞ HAVA ÜFLEME

Bu ekstra geniş açılı hava üfleme sistemi havayı yatay olarak ısıtmada 1509, soğutmada 1009 ile dağıtır. İstenilen hava üfleme şekli basitçe uzaktan kumanda üzerinde Geniş Salınım ikonuna basılarak 7 değişik üfleme şekli arasından seçilebilir.

“ECONO COOL” MODU

Kumanda üzerinden ayarlanan sıcaklık, >C daha yüksek olmasına rağmen, aynı konfor şartlarını sağlarken, daha az enerji tüketir.

Detaylar için ürün broşürünü tıklayınız

BTU (Soğutma Kapasitesi)

21000, 24000

Enerji Sınıfı

A++

Marka

Mitsubishi Electric

Renk

Beyaz

Tipi

Duvar Tipi Mono Split

dB(A) Ses Seviyesi

37

0 müşteri değerlendirmesi

0.0 Genel puan
0
0
0
0
0

Sadece ürünü satın alan alıcılar, ürünler hakkında puan ve yorum kullanma hakkına sahip olurlar.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.

×