Dark Light

Multi Split Klima Kampanyaları

Multi Split Klima Kampanyalarını Kaçırmayın!

Tüm Multi Split Klima Kampanyaları, modelleri ve fiyatlarını incelemek, farklı özellikleri olan Multi Split Klima çeşitleri uygun fiyat seçenekleri ile Enuygunklima.com’da

Multi Split Klima Nedir?

Multi klima olarak da adlandırılan multi split, çoklu split anlamına gelir. Birebir split klimalarda olduğu gibi tek bir dış ünitesi bulunmaktadır. Buna karşılık birden fazla iç ünite bu tek dış üniteye bağlanmaktadır. Böylece dış ünitelerin yerleştirilmesinden doğacak yer sıkıntısı veya binanın dış yüzeyinde oluşacak görüntü kirliliği önlenmektedir.

Her bir iç ünite birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilmektedir. Markalara göre bir dış üniteye 8 adet iç ünite bağlanabilen multi split klima seçenekleri mevcuttur.

Multi split klimalarda, split klimalarda olduğu gibi duvar tipi, kaset tipi, kanallı tip, yer-tavan tipi gibi farklı iç ünite seçenekleri mevcuttur.

Multi Split Klima Nerede Kullanılır?

Multi split klimalar genellikle duvar, salon, tavan ve kaset tipi klima modellerinde kullanılır. Daha çok geniş mekanlarda ya da birden fazla alanın iklimlendirilmesinde kullanılan multi split klima, tek dış ünitesiyle aynı anda farklı mekanların havasını değiştirebilir.

Mutli Split klimalar kaliteli ısıtma ve soğutma değerleri istenen:

 • Konutlarda,
 • İş yerlerinde,
 • Mağazalarda,
 • Alışveriş merkezlerinde,
 • Düğün salonlarında,
 • Kapalı konser alanlarında,
 • Kongre merkezlerinde,
 • Toplantı salonlarında,
 • Okul ve dershanelerde,
 • Restoranlarda,
 • Kapalı spor salonlarında kullanılmaktadır.

Multi split klima modelleri, her mekanda kullanım esnekliğine sahip olduğu için rahatlıkla satın alınabilir ve kullanılabilir.

Multi Split Klima Özellikleri

Multi split klima nasıl çalışır diye merak edenler için farklı klima markalarının model seçenekleri sunulmaktadır. Tek bir üniteden kontrolle mekanların iklimlendirilmesini sağlayan multi split klimalar, temelde iç ve dış üniteleriyle split klimaların çalışma mantığına sahiptirler.

Multi split klimalar son yıllarda A sınıfı performans sergilerken tek dış üniteye sahip olmasının avantajıyla sessiz çalışmaktadır. Aniden elektrik kesintilerinden sonra tekrar kendiliğinden çalışmaya başlaması ve herhangi bir zarar uğramaması multi split klima özellikleri arasındadır.

Ayrıca multi split klima özellikleri:

Tek dış üniteye sahip yapısı ile aynı anda çoklu klima yönetim sistemi sunar.
Alanın büyük ve küçüklüğüne göre modüler yaklaşım ve çözümler sunar.
Sistemi kat veya bölge bazında entegre etmeye olanak tanır.
Üstün performansı ile iç mekan ses seviyesi şartlarının karşılanmasını sağlar.

Multi Split Klima Avantajları

Hem ekonomik hem de geniş mekanların kurtarıcısı olan multi split klimalar sahip oldukları teknolojiyle de diğer klimalara oranla daha verimlidir. Mutli klima modelleri ve markaları her sene kendini geliştirdiği için konforlu klima kullanımı için en yeni ve mekana uygun cihazı tercih etmek doğru olacaktır.

Mutli split klima avantajları:

 • Multi split klima modellerinde iç ve dış üniteler farklı kapasitede olabilir.
 • Her mekanda kullanım olanağı sağlar.
 • Yüksek enerji tasarrufu ile bütçe dostudur.
 • A enerji sınıfı özelliği sayesinde minimum enerji harcayarak maksimum verim sağlar.
 • Bireysel ve merkezi kontrol sistemleri ile yönetim kolaylığı sağlar.
 • Multi split klimalar en zor yerlerde kolay borulama ve montaj imkanı verir.
 • Kompakt ölçüleri sayesinde her mekana kolay montaj sağlar.
 • İç ünite sesini rahatsız etmeyecek seviyede tutulmasını sağlar.
 • Multi split klima modelleri elektrik kesintisinden sonra otomatik olarak yeniden çalışmaya başlar.

Multi split avantajları yüksek enerji harcayan aynı verimdeki klima modellerine göre daha ilgi çekicidir. Tek sistemden birden fazla mekanı ısıtmak ve soğutmak istediğinizde en uygun seçenek olacaktır.

Multi Split Klima Fiyatları

Multi Split Klima fiyatları, mekana göre seçilen modele, markaya, ürün özelliklerine ve sınıfına göre farklılık gösterir. Klimanın gücü ve etki alanı ile kullanım özellikleri de ücretleri etkiler. İyi bir marka klima alacaksanız bütçenizi geniş tutmanız gerekecektir.

Multi Split Klima fiyatları değişiklik göstermektedir. Sezona özel Multi Split Klima kampanyaları takip edilerek ekonomik fiyatlara cihaz alınabilir.

Multi Split Klima Marka ve Modelleri

Multi Split Klima modelleri her geçen sene yenileniyor. Klimalara farklı özellikler, daha güçlü kapasiteler ve kullanım kolaylıkları dahil ediliyor.

Multi Split Klimaları Nasıl İnceleyebilirsiniz?

Multi Split Klima markaları, modellerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için ilgilendiğiniz ürünün “İncele” linkine  tıkladıktan sonra açılan sayfalarda ürünler hakkında genel bilgileri inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünün “İncele” linkine tıklayarak ürün ile ilgili,

Teknik özellikleri, Taksit ve ödeme seçeneklerini, Garanti ve iade koşullarını inceleyebilir, Hemen teklif alabilir, Ürünü tavsiye edebilir veya Siparişinizi verebilirsiniz.

Multi Split Klima modellerimiz ile ilgili ürünleri “İncele” linkine tıklayarak incelediğinizde, incelediğiniz ürünler sayfanın alt tarafında bulunan “İncelediğiniz Ürünler” başlığı altında listelenmektedir. İncelediğiniz ürünleri bu listeden, Üzerine tıklayarak tekrar inceleyebilir, birbiri ile karşılaştırabilir veya satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Formu

İklimlendirme sektörünün öncü markası Enuygunklima.com, Türkiye’nin dört bir yanında 450’den fazla satış-servis ağı ile ihtiyacınız olan klimayı bulmanıza yardımcı olacak. Ücretsiz Keşif formu nu eksiksiz doldurarak bize iletin, ihtiyacınıza uygun klima seçeneğini bularak sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Multi Split Klima Servis Talep Formu

Türkiye Geneline Garantili Klima Bakım Tamir Servis Hizmeti. En Yetkili Klima Servisi. Kampanyalı Fiyatlar. Uzman Ekip. Garantili Hizmet. Hizmetler: Klima Servis, Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Montajı.

Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadrosu İle Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Servis. %30’a varan indirimlerle klima tamiri, klima bakımı ve klima onarımını yaptırın, yazı aileniz ve sevdiklerinizle beraber serin geçirin, kafanız rahat olsun.

Klima Servis Talep Formunu doldurarak, uzman klima servis çalışanları hızlı bir şekilde size geri dönüş yapacaklardır.

×