Dark Light

Otel Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

EnUygunKlima.com'u ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Bize bir sorgu göndermek için lütfen aşağıdaki iletişim kanallarından birini kullanın. Bu bağlantılar bazı durumlarda sizi farklı bir grup şirketi web sitesine götürür.

Otel Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme Hizmeti Çözümleri En İyi Fiyat Garantisi

Otelinize özel soğutma sistemleri arıyorsanız otel Klima modelleri tam size göre! Otel Klima sistemleri sayesinde soğutma ihtiyaçlarınızın tamamını konforlu ve kaliteli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı sıcaklık ihtiyaçları olan otel odalarında ve konuklarınızın bulunduğu alanlarda rahatlık yaratabilirsiniz.

Merkezden soğutma imkanı sağlayan otel Klima modelleri için sektörel deneyimimizden ve uzman teknisyen ekibimizden yararlanabilirsiniz. En iyi otel Klima fiyatları garantili Klima satış ekibimizle otelinize uygun Klima modelini seçebilir, aynı gün ücretsiz keşif ve montaj hizmeti alabilirsiniz. Otel Klima servis hizmetleriyle de bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuzca karşılayabilirsiniz.

Neden Otel Klima Soğutma Sistemleri?

Geniş ve katlı otel binalarınız için az elektrik harcayarak maksimum konfor sağlamak, kaliteli soğutma yapabilmek, müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmamak istiyorsanız oteller için özel olarak projelendirilecek Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme Hizmetine ihtiyacınız olacak.

Otelinize En Uygun Klima

Doğru Montaj Sayesinde Ekonomik Kullanım
Soğutmada Daha Çok Performans
Maksimum Konfor Düzeyi

Otel Klima Markaları

Yılların getirdiği iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz ve satış ekibimizle sizlere otel Klima soğutma, klima santrali, su soğutma kulesi satış ve servis hizmeti veriyoruz. Otel hizmet bölümlerinde kullanılmak üzere dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan otel Klima markaları hakkında bilgi almak için bize ulaşın

Otellere Uygun Klima Modelleri

Otel Klima sistemleri, mekanlarınızın ihtiyacı olan ve en yüksek tasarrufu sağlayacağınız Havalandırma ve İklimlendirme Hizmeti cihazları özenle seçilmelidir. Ücretsiz Havalandırma ve İklimlendirme Hizmeti Çözümleri keşif danışmanlarımızla size özel sunduğumuz otel Klima modelleri için bize ulaşın

Enuygunklima.com Kariyer Olanakları

Linkedin ve Kariyer.net üzerinden güncel iş ilanlarımıza başvurabilir veya [email protected] adresine
özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Şirket Bilgileri

Ünvanı
A ÖZLÜ ENERJİ VE KLİMA SİSTEMLERİ İNŞ. TUR. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. (ozluklima.com.tr)

Ticari Sicil Numarası

16091

Operasyon Merkezi

Merkez: Sugözü Mah. Sugözü Cad. Safa Apt. 86/B Alanya, Antalya
Showroom: Güller pınarı Mah.Hasan Akçalıoğlu Cad.Aslı Apt.No:72 Alanya / Antalya
Showroom: Şekerhane Mah. Şevket Tokuş Cad. No:50 Alanya / Antalya

Telefon

+90 242 522 62 63 (Çağrı Merkezi) Çağrı Merkezimiz her gün 08.00 – 20.00 saatleri arasında çalışır.

Özlü Enerji ve Klima Sistemleri Kariyer Olanakları

Linkedin ve Kariyer.net üzerinden güncel iş ilanlarımıza başvurabilir veya [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Elektronik Posta Adresi

[email protected]

Yer Sağlayıcı

Web Pro

KURUMSAL ÜRÜNLER SATIŞ FORMU

Kurumların kendi ihtiyaçları ve yapacakları promosyon çalışmalarına özel uygulamalar için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bıraktığınız bilgiler üzerinden sizinle iletişim kurulacaktır.

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Keşif
Aynı gün keşif hizmeti ve proje çizimi.
KEŞİF HİZMETİ AL

Satış
En iyi fiyat garantisi istenen gün teslim.
SATIŞ HİZMETİ AL

Servis
Satış sonrası montaj, bakım, onarım desteği.
SERVİS HİZMETİ AL

×