Dark Light

Neden En Uygun Klima?

Türkiye’nin 1 Numaralı Isıtma ve Soğutma Sistemleri

EnUygunKlima.com Türkiye’nin en büyük ısıtma ve soğutma sistemleri perakendecisidir.

İade Garantisi

Tüketici memnuniyeti esaslı hizmet anlayışımız sebebiyle, sadece satış yapana kadar değil, sonrasında da sürekli müşterimizin yanındayız. Bu sebeple, satın aldığınız ürünü beğenmez, fikrinizi değiştirir veya memnun kalmazsanız, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde, ürününüzü Türkiye genelindeki tüm En Uygun Klima mağazalarına iade edebilirsiniz. Bunun için ürünü, “kullanılmamış” olarak, “zarar görmemiş ambalajlı, tüm aksesuarları eksiksiz” ve “ürün faturasıyla” birlikte mağazalarımıza getirmeniz yeterlidir.

Bol Çeşit

EnUygunKlima.com tüketici elektroniğinde büyük ve özgün mağaza konsepti ile tüm tüketicilerin mutlaka ziyaret ettiği bir adres haline gelerek elde ettiği başarıyı, açıldığı günden itibaren geniş ürün ve marka seçeneği ile tüketicilerine en fazla alternatifi sunarak, online platforma da taşımıştır.

Tüketicisinin beklentilerine yönelik olarak çeşitliliğini artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak üzere sürekli bir çaba içerisindedir.

Hızlı Gönderi

EnUygunKlima.com, müşterilerinin satın aldıkları ürünleri biran önce kullanabilmeleri amacıyla, Türkiye’nin önde gelen taşıyıcı firmaları ile işbirliği yapmıştır. EnUygunKlima’nın en önemli hedefi, siparişi aldıktan hemen sonra, müşteriyi en kısa sürede ürünle buluşturmak, böylece satın alma tecrübesinin mutluluğa dönüştürülmesi ve müşterilerin memnun edilmesidir.

Kapıya Teslimat

En Uygun Klima mağazacılıktaki olumlu müşteri tecrübesinin, online platformda da aynı şekilde sürdürülmesi ve müşterilerinin memnuniyeti adına, tüm ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlar.

Satış ve Destek Hattı

Online mağazamızda aradığınız ürünü bulmak, ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak, alışveriş konusunda danışmak, teslimatlar hakkında bilgi almak ve aklınıza gelen diğer her konuda danışmak için, haftanın 7 günü canlı destek hattıyla yanınızdayız. İster Çağrı Merkezi telefonumuzdan ister [email protected] e-posta adresinden ulaşarak, bize her konuda danışabilir, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Çağrı Merkezi

Mağazalarımız ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi Çağrı Merkezi telefonumuzdan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşarak, bize iletebilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Güvenli Alışveriş

Türkiye pazarına yayılmış seçkin ve özgün konsepte sahip mağazalarıyla, müşteri memnuniyetine yönelik çalışma disiplini, En Uygun Klima’yı tüketici gözünde en çok güven duyulan markalar arasında üst sıralara taşımaktadır. Müşterilerine sunduğu avantajlı fiyatlar sayesinde En Uygun Klima, Türkiye’de kısa sürede ısıtma ve soğutma sistemlerinde güvenli alışverişin adresi olmuştur.

E-Ticaret mağazamız, veri güvenliği ile ilgili SSL sertifikasına sahip olup, her geçen gün genişleyen ürün gamı ve etkin stok yönetimi ile hızlı ve güvenilir satış konusunda Türkiye’deki en önemli perakendecilerden birisi olarak faaliyet göstermektedir.

×