Dark Light
, , , , ,

MSZ-AP42VGK ENVIROME WIFI Duvar Tipi İç Ünite Multi Split Klima Serisi

Mitsubishi Electric

  • Yüksek Enerji Verimi
  • Otomatik Kanat Kontrolü
  • MELCloud
  • Nano Platinyum Filtre Sistemi
  • Gümüş İyon Filtresi
  • Econo Cool
  • I-Save Fonksiyonu

Fiyat için arayınız

Karşılaştır

YENİ MSZ-AP ENVIROME WIFI Duvar Tipi İç Ünite

Maksimum Performans, Maksimum Sessizlik

İlk defa Mitsubishi Electric 1967 yılında Japonya’da ev tipi klimalarda çapraz akışlı fan kullanımına başlamıştır. Endüstriyle tanıştırdığı bu teknoloji kısa zamanda birçok üretici için referans olarak kabul görmüştür. Yarım asırlık teknoloji Kirigamine serisiyle birlikte en uzun sure çalışma konusunda Guinness Dünya Rekorları arasında yer almıştır. Mitsubishi Electric’in ödüllü teknolojisi ile üretilmiş iç ünite fanı sayesinde odanızın sessizliği garanti altında.

Otomatik Kanat Kontrolü

Hava kanatları uzaktan kumanda kullanılarak sola ve sağa, yukarı ve aşağı hareket ettirilebiliyor.

Yatay Hava Akışı

Tavan boyunca yayılan yeni hava akış kontrolü, rahatsız edici esinti hissini ortadan kaldırıyor

Sade, Keskin Hatlar, Yalın Tasarım

Her ortama uyum sağlayan Enviro ME kompakt tasarımı ile öne çıkmaktadır.

Aynı zamanda geniş kapasite seçeneklerine sahip EnviroME‘da, multi-split sistemlere bağlanan 1,5 – 2,0 kW; hem split hem de multi sistemlere bağlanabilen 2,5 – 6,0 kW ve birebir bağlanabilen 7,1 kW kapasiteleri yer almaktadır. Multi sistemler sayesinde evinizdeki en küçük odadan salonunuza kadar her yer tek bir sistem ile yönetilebilmektedir.

Yeni Nesil Dijital Tabanlı Bir Fabrikada

Üretilen, Yeni Nesil Bir Klima; Enviro ME!
Enviro ME, Mitsubishi Electric’in ileri teknolojisi, yüksek bilgi birikimi ve tecrübesinden faydalanılarak, alanında deneyimli teknik uzmanların rehberliğinde içeriğinde IoT iletişim platformunu da barındıran fabrika otomasyon teknolojisi e-F@ctory konsepti kullanılarak Türkiye’de üretiliyor. Yeni endüstri evresinin Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon dünyasındaki yanıtı olan e-F@ctory konsepti ile insanlar ve robotlar dahil tüm yeni nesil ürünler internet aracılığı ile birbirleriyle haberleşebiliyor ve üretim süreçlerini kendi kendine optimize ediyor. Enviro ME üretilirken, üretim süreçleri gerçek kurulum koşulları ile simüle edilerek kalite kontrolden geçiyor ve böylelikle eksiksiz bir şekilde kullanıcılarına ulaşıyor.

Yenilenen Tasarım “Dikey ve Yatay Kanatlar”

Yılların verdiği hava yönlendirme tecrübesini yeni seri cihazlarda bir adım öteye taşıyan Mitsubishi Electric Enviro ME serisindeki tasarım değişikliği ile büyütülen parçalar sayesinde ısıtılan veya soğutulan havayı ortam içerisinde istenilen yere ulaştırmanın kontrolünü daha kolay hale getiriyor.

Yeni tasarımlı hava yönlendirme kanatları sayesinde, dikey iç kanatçıklar %75, yatay kanatçık ise %104 daha büyük bir yapıya kavuşmuştur. Böylece talep edilen şartlarda iklimlendirilen havanın, aynı zamanda doğru yere ulaşması da garanti altına alınmıştır. Talep edilen bireysel veya bölgesel iklimlendirme ihtiyacı her geçen gün daha yüksek kalitede sağlanır olmuştur.

Yüzey alanındaki artışla yükselen hava üfleme direnci, sistem içerisinde kullanılan iç ünite fanı, ısı eşanjörü gibi hava iletimini sağlayan parçalardan elde edilen geliştirmeler ile dengelenmiş, klimanın düşük ses seviyesi ve uzun hava ulaştırma mesafesi gibi özelliklerinden ödün verilmemiştir. Yatay kanatçık tasarımında kullanılan çift katmanlı yapı, sıcak soğuk termal geçişlerde olası deformasyonu da engeller hale gelmiş, sistemin uzun yıllar ilk günkü yapısını koruması sağlanmıştır. Bu yeni kanatçıklar uzaktan kumanda üzerinden otomatik kontrol edilebilir gelişmişliktedir.**

** 2,5-3,5-4,2-5,0-6,0-7,1 kW kapasiteli cihazlarda

Mükemmel Müşteri Deneyimi

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri olarak müşterilerimize, karşılıksız bir değer yaratmak ve sektörde daha önce karşılaşmadıkları deneyimler yaşatmak için sürekli çalışıyoruz. Hedefimiz, ürün ve hizmetlerimizin değerini artırmak ve müşterilerimize keşiften montaja mükemmel hizmet sunmaktır.

Professional Montaj Hizmeti

Seçilen klimanızın montajı, eğitimli, deneyimli ve uzman kadroya sahip profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Kalite standartlarımız gereği düzenli olarak eğitime tabi tutulan ekiplerimiz, montaj hizmetini teknik standartlara uygun olarak, doğru bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin teknolojisi, güvenilirliği ve kalitesinin yanında satış sonrası hizmetlerini de her geçen gün geliştiren Mitsubishi Electric onarım ve devreye alma hizmetlerini bilgisayar destekli olarak da verebilmektedir.

Yaptığımız işe müşterimizin gözü ile bakıyor ve daha iyisine ulaşmak için hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz.

Yaşadığınız Yerin Kontrolü Elinizin Altında

Klimanıza uzaktan erişimle bir bilgisayar, tablet ya da telefonunuzu kullanarak internet üzerinden ulaşabilir ve konforunuz için en ideal ortamı yaratabilirsiniz. Ortam ve dış hava sıcaklığını görüntülerken sistemin elektrik tüketimi raporlarına da erişim sağlayabilir; geçmişe yönelik raporlarınızı inceleyebilirsiniz. EnviroME‘nin elektrik tüketim miktarını diğer elektrikli cihazlarınızla kıyaslayınca; cebinize ne kadar dost olduğuna inanamayacaksınız

R410A Soğutucu Akışkanı

R410A klima sistemlerinde kullanılan yeni bir soğutucu akışkandır.Türkiye klima pazarında sıklıkla kullanılan R22 gazının da dahil olduğu HCFC lerin Ozon tabakasına verdikleri zarardan ötürü, Montreal Protokolü ile global olarak üretim ve kullanımına yönelik birtakım sınırlamalar getirilmiştir. R410A ozon tüketim katsayısının sıfır oluşu ile ozon dostu bir soğutucu akışkandır.

R32

Sürdürülebilir dünya ve toplum için yeni teknolojiler geliştirmeyi vizyon edinen Mitsubishi Electric tarafından geliştirilen Enviro ME, çevreci özellikleriyle öne çıkıyor. R32 gaz kullanılan EnviroME’da, küresel ısınma potansiyeli mevcut yaygın soğutucu akışkanlara göre yaklaşık üçte bir oranında düşük soğutucu akışkan bulunuyor. Ozon inceltme katsayısı sıfır olan bu çevreci soğutucu akışkan performansı arttırırken, Mitsubishi Electric 2021 Çevre Vizyonu’na bir adım daha yaklaşmış oluyor. Dünyanın prestijli çevre girişimlerinden Karbon Saydamlık Projesi (Carbon Disclosure Project) bünyesinde iki yıl art arda en üst sınıfa layık görülen Mitsubishi Electric, gerek üretim tesislerinin gerekse ürünlerini alan tüketicilerin çevre hassasiyetlerine önem veriyor.

MXZ Bağlantısı

Bu modeller MXZ inverter multi-split sisteme bağlanabilmektedir

ENVIROME Duvar Tipi İç Ünite Multi Split Klima Serisi Ürün Broşürünü görüntülemek için tıklayınız.

ENVIROME - WIFI DUVAR TİPİ

1.) Fiyatlarımız Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatlarıdır.
2.) Fiyatlarımız tarihinden itibaren yeni listeler yayınlanıncaya kadar geçerlidir. Bu liste tarihli liste; MLTS-P-S1- yerine geçer.
3.) Fiyatlara %18 KDV dahil edilmiştir. KDV ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler, fiyatlara aynen yansıtılacaktır.
4.) Fiyatlara montaj bedeli dahil değildir.
5.) Cihazların bulunduğu yere kadar uzanabilecek nitelikte elektrik tesisatı, sigorta temini, her türlü inşaat ve dekorasyon işi müşteriye aittir.
6.) Ürünlerimiz Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş. Klima Sistemleri Yetkili Satıcılarından teslim edilir.
7.) Fiyatlar, üretim ve stok imkanları ile sınırlıdır.
8.) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş. Klima Sistemleri önceden haber vermeden fiyatları değiştirme hakkına sahiptir.
9.) İç ünite kapasite değerleri kullanılan dış üniteye ve bağlantı kombinasyonlarına göre değişiklik gösterebilir. Lütfen bağlantı kombinasyon tablosunu inceleyiniz.

Marka

Mitsubishi Electric

BTU/h

14331

kW

4,2

Renk

Beyaz

Tipi

Duvar Tipi Multi Split, İç Ünite

Üretim Yeri

Türkiye

0 müşteri değerlendirmesi

0.0 Genel puan
0
0
0
0
0

Sadece ürünü satın alan alıcılar, ürünler hakkında puan ve yorum kullanma hakkına sahip olurlar.

Bu ürüne henüz yorum yapılmadı.

×