Dark Light

Kolay İade

Kolay iade | Sorunsuz iade | Ürün İade

Kolay İade Avantajları

  • İade edeceğiniz ürün veya ürünleri Kargo ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderirsiniz.
  • İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri size en yakın mağazamıza da teslim edebilirsiniz.
  • İade edeceğiniz ürün veya ürünler (40’’-102 cm ve üzeri) Çağrı merkezimizi arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Kolay İade İmkanı EnUygunKlima.com’da!

Satın almış olduğunuz ürünleri birçok farklı nedenden dolayı iade etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda EnUygunKlima, size kolay iade imkanı sağlıyor. EnUygunKlima‘dan yaptığınız alışverişlerde iade işlemlerini isterseniz size en yakın EnUygunKlima mağazasında, isterseniz de herhangi bir Kargo şubesinde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo şubesinden yaptığınız ürün iadeleri ücretsiz!

Kolay İade Koşulları

Kolay iade yapabilmeniz için öncelikle satın aldığınız ürünleri ve ürünle birlikte gelen hediyeleri veya promosyonlu ürünleri tüm aksesuarlarıyla birlikte orijinal kutusuna koyarak EnUygunKlima mağazasına veya Kargo’ya teslim etmeniz gerekiyor. Kargo ile iade işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. İade talebiniz onaylandıktan sonra ürününüzün bedeli 10 gün içerisinde ödeme yaptığınız yönteme göre tarafınıza iade ediliyor. İade talebi EnUygunKlima’ya ulaştıktan sonra gerekli bilgilendirmeler e-posta yoluyla yapılıyor. Teslim edeceğiniz ürünler taşınması zor ürünler ise EnUygunKlima çağrı merkezini arayarak randevu almanız gerekiyor.

Kolay İade Süresi

EnUygunKlima‘ın müşterilerine sunduğu kolay iade imkanından yararlanabilmek için ürünlerinizi 14 gün içerisinde herhangi bir EnUygunKlima mağazasına veya Kargo şubelerine teslim edebilirsiniz. Bu süre içerisinde teslim ettiğiniz ürünler kontrol edildikten ve işleminiz onaylandıktan sonra iade ettiğiniz ürünlerin bedeli kısa bir süre içerisinde tarafınıza ödeniyor. Böylece genellikle zorlu geçen iade süreçleri, EnUygunKlima‘nın kolay iade ayrıcalıkları ile pratik ve sorunsuz hale geliyor.

İnternet Siparişlerine Özel 3 ADIMDA KOLAY İADE

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren yasal süre olan 14 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için ÜRÜN İADESİ sayfamızı ziyaret ediniz.

PAKETLEME

İade etmek istediğiniz ürünü 14 gün içerisinde tüm aksesuarları ve faturasıyla birlikte iade formunu doldurarak orjinal kutusuna koyunuz

İade formunu indirmek için tıklayın.

GÖNDERİM

İade paketinizi size en yakın mağazamıza teslim edebilir ya da Kargo şubesinden ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Gönderi Kodu: 

GERİ ÖDEME

İade talebi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde ürünün bedeli ödeme yöntemine göre tarafınıza iade edilir. İade talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra e-mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Klima Kampanyaları

Klima Kampanyalarını Kaçırma

Tavsiye Edilen Klimalar

Tavsiye Edilen Klima Modelleri

En Çok Satan Klimalar

En çok satan klima modelleri

×